Çağrı Merkezi: 0 850 259 27 33

İade ve Değişim

İade ve Değişim

İade ve Değişim İşlemleri

Aymeravm.com’dan aldığınız ürünü iade etmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte 14 gün içerisinde anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo aracılığıyla  gönderebilirsiniz. İade ve değişimlerde çıkacak olan kargo ücretlerinin tamamı sizlere aittir.

İade edeceğiniz ürün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır. Mağazalarda iade yapılmamaktadır. İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile ya da telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapılır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren iade için bankaya talimat gönderilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankaya bağlı olmak ile beraber, iade tutarı 1-10 gün arasında alışveriş yaptığınız kartın hesabına iade edilir.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerde, iade durumunda sipariş tutarı, müşteri hizmetlerinden banka hesap bilgilerinizi bize ulaştırarak hesabına yatırlmasını talep edebilirsiniz.

Epaavm.com’den aldığınız ürünü değiştirmek istemeniz durumunda, faturası ile birlikte anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo aracılığıyla  gönderebilirsiniz. İade ve değişimlerde çıkacak olan kargo ücretlerinin tamamı sizlere aittir. 

Değişim için göndereceğiniz ürünün, eksiksiz, orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmelidir. Ürünün etiketi ve varsa aksesuarları kargo paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

Mağazalarda değişim yapılmaktadır. Aymer mağazalarında ürünün faturası ile beraber değişim yapılabilir.